ЯКЩО В ТЕБЕ НЕМАЄ ЧАСУ. ДОДАЙ ЦЮ СТАТТЮ У ЗАКЛАДКИ. НАД НЕЮ ПРАЦЮВАЛИ ДВА ТИЖНІ І ОБРАЛИ ДЛЯ ТЕБЕ НАЙБІЛЬШИЙ СОК ВНУТРІШНЬОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ.

SEO просування

ЗОВНІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ

  • Зовнішня оптимізація - це оптимізація всього, що відбувається за межами вашого сервера. Для попадання у ТОП-10 потрібно пройти непростий і тернистий шлях. Білі способи нарощування посилальної маси, аналітика посилального профілю сайту, зворотні посилання, донори домени, закупівля посилань, пости і репости. Якість посилального профілю можливо визначити за формулою Rank = (TF - CF) / (TF + CF + 1) + TF / (CF + 1) + TF / 100. Або просто подивитися на сайті Ahrefs.

Link Building

⌛ Link Building процес розміщення посилань на чужих веб ресурсах, форумах і блогах. Інструменти для нарощування посилальної маси можливо розділити на платні і безкоштовні.
  • У безкоштовному сегменті підійдуть всілякі парсери і боти. Цей інструмент репостінга і автоматичного розміщення допоможе розташувати ваші посилання на чужих сайтах або соц. мережах. Як правило всі розміщені посилання помічатися атрибутом Nofollow та принесуть мало ваги сторінці.
  • До платних інструментів відносяться біржі з закупівлі посилань. На них ви зможете розташувати або статтю або адміністратор сайту вставить ваше посилання у свій контент.
  • У разі виявлення 'битих' посилань терміново зробіть наступне. Складіть лист сайту-донору та спробуйте довести, що його користувачі отримають від вашого контенту або сервісу. Спробуйте переконати адміна у необхідності розміщення вашої статті з посиланням, на його ресурсі. Не просте завдання але іноді здійсненне. На крайній випадок запитайте вартість розміщення гостьового поста. Нехай напише скільки коштує розмістити гостьовий піст.

ЛІНКБІЛДІНГ СТРАТЕГІЇ

🛠 Існують як сірі методи так і чорні методи нарощування посилальної маси. У цій статті розкривається виключно легальні методи отримання посилань.

  • Знайдіть донорів або зберіть всі сайти де ваш успішний конкурент вже розташував посилання на себе. Можливо саме ці сайти і принесли йому вагу при ранжируванні. Інструмент для зібрання посилань Semrush, дорого звичайно але за місяць можливо зібрати. Є більш бюджетний варіант SerpStat.
  • Після того як список Донjрів зібраний, перевірте через павука, який збере вам Емайл з цих сайтів. Виберіть імовірно адреси адміністраторів, тих які мають доступ до адмінки іта ті які мають право розміщувати контент на сайті-донора.

Стратегії linkbuilding

Ранжування сайту

⛔ Є омана, що ранжування сайтів проходить згідно основних ключових метрик DA і TF. Алгоритми ранжирування працюють спираючись на набагато більшу кількість сигналів і показників якості сайту.

Domain Authority

✔ Перевірка DA - це показник спирається на розуміння роботами різних фраз та слів. Наявність ключових фраз та ключів, в описі та у тексті. Вичитуючи контент і знаходячи відповідні фрази привласнюється ранг показника DA. Чим більше показник тим позиція вашого сайту у видачі буде вище. Наприклад DA Wikipedia має цей показник 80 т. Далі Ви розумієте, що посилання на цьому сайті додають вашому величезну вагу для ранжирування. Також в оцінці авторитетності домену беруть участь синоніми, скорочені фрази і родинні варіанти, схожі ключові слова. Якщо немає можливості безкоштовно додати посилання тоді Buy DA40-DA60 Backlinks.

🤓❗ Наприклад у Wikipedia цей показник досягає лише 77.

Domain authority

Trust flow

😍 TF - це потік довіри важливим показником високого ТФ є наявність посилань nofollow на сайтах Донорів. Посилання помічені dofollow не приведуть до зростання Trust flow. Врахуйте це при покупці посилань. Потік цитування також дуже залежить від стабільності самого сайту, не дозволяйте падати сервера або стежте щоб у хостера показник працездатності ні нижче 95%.

Показники TF можуть коливатися від 0 до 100. У Microsoft показник ТФ досягає 96. Уявіть собі яку вагу вашого посилання при потраплянні на сторінку ресурсу з високим Majestic. Набір посилальної маси дуже важливий для високого показника потоку довіри.

Trust flow

Citation Flow

📢 CF - це показник кількості та якості вхідних посилань. Так це відношення між кількістю куплених посилань до авторитетності домену де вони розміщені. Зовнішнє просування як і внутрішня оптимізація сайту дозволить Вам тримати CF на високому рівні.

Ви можете мати 10000 вхідних посилань, але якщо вони йдуть з доменів з низьким DA то навряд ви зможете набрати високі позиції у видачі Yandex або у видачі Google. Наприклад CF 91. І якщо ви розмістите Ваш додаток з посиланням на ваш Лендінг,на сайті у Амазону, високий показник Citation Flow ранжирування Вам забезпечений. На прикладі Microsoft ми можемо бачити що показник цитованості його сайту на високому рівні.

Citation flow

Moz Trust

🙋‍♂️ MT він же аналог Moz Trust - це індекс визначає лояльність, розраховується на основі поведінкових факторів і кількості відвідувачів Вашого домену. Індекс Моз траст коливається від 1 до 10. Цей показник можливо перевірити moztrust check

💡 PQ - це індекс якості сторінки. Його визначають за кількістю посилаються доменів на саму сторінку.

Moz Trust

Moz Spam Score

👎😒SS Moz Spam Score - це показник заспамленності сайту. Що означає індекс SS? Це ваша лінь. Коли Вам лінь самому написати унікальне опис до товару. Можливо Вам дуже подобатися чужий контент який (помилково припускаєте), який додасть Вашому сайту. Ось саме після попадання чужого контенту індекс SS росте, даючи сигнал для Гугл ранжирування. З Високим показником SS ваш сайт прирече бути в хвості Лузерів. Знайдіть теми які подобаються користувачам соціальних мереж. Пишіть від душі. Перевіряйте на накрутка передплатників, щоб це було реальністю.

Заспамленності такого маркетплейса як OLX становить всього лише 4%. Абсолютно все в межах норми.

🤓❗Не копіюйте чужий контент до себе на сайт!

Moz Spam Score

Off-Page SEO Score

📑 OS Індекс Off-Page SEO Score це індекс дає оцінку Вашому контенту на сайті. Заспамленності словами паразитами, чужий контент, репости, ретвіти та накрутка лайків. Оцінка якості картинок (тут головне не перестаратися викладаючи величезні зображення Ви можете гальмувати швидкість завантаження сайту), заблюренність тексту на кнопках, розмір текстів, наявність помилок в словах в загальному все що стосується контенту, оцінює індекс OS.

Мета даного показника визначити домени з найбільшим органічним трафіком. У Вікіпедія цей показник 88%.

Перевірити на унікальність тексту і його заспамленності можна на сервісі textru. Ві відразу знайдете сайти з яких ваш безвідповідальний копірайтер вкрав контент або скільки він написав від себе. На прикладі взято текст з Вікіпедії Казка про Царя Салтана. Видно що в тексті заспамленность склала 30% - це в межах норми. Пара помилок. І сайти з яких був цей текст скопійований. Логічно копіювали з Wikipedia.

Off-Page SEO Score

Сайти заборонених тематик

⛔ Пошуковики дуже добре обізнані чим ви займаєтеся. Попадання вашого посилання на сайти із забороненим контентом різко знижує Вашу пріоритетну видачу. Ми навіть не згадуємо його в цій статті, щоб рейтинг нашого сайту не впав і не потрапити в бан до Google. Є схеми коли конкуренти спеціально додають Ваш сайт в подібні ресурси щоб знизити Вас у видачі. Так, що стежте за вашими посиланнями і вчасно реагуйте на подібні прояви конкурентів. Процес автоматизації відстеження здійснюється простий підпискою на згадки бренду. Недотримання цих простих правил знизить органічний трафік.

проіндексовані сторінки

🔎 X Majestic - це кількість проіндексованих сторінок. Чим більше тим краще. Адже саме з них пошукові машини й беруть ключові слова для видачі. Так ми розуміємо, що існують і сторінки зі сміттям, ось тому і є сенс звертати увагу на інші показники. Приймати рішення по домену необхідно в комплексі. Перевірити кількість сторінок у пошуку можливо за допомогою Google Search Console. Налаштування реклами в Googleпотрібно робити у Google ADS або Google Editor.


🤓❗ Слідкуйте за індексацією, виправляйте помилки.

Проиндексированые страницы

ЗГАДКА БРЕНДА

💝 Існує велика кількість сервісів відстеження згадок. Зайшовши на ресурс згадки за словами, хештег або адресами та підписавшись на ці повідомлення Ви будете в курсі хто і коли вас згадував. Також це можливо зробити не тільки за словами але і по зображеннях. Такі сервіси дозволяють відстежувати згадки в багатьох мережах як Однокласники, Instagram, Twitter, Facebook, YouTube. Відстежити негатив по бренду, і вчасно відреагувавши на зміну іміджу в мережі, ви отримаєте лояльне ставлення користувачів. Саме в цьому і полягає одна їх частин сео оптимізація сайту.

🤓❗ Найвідоміший і безкоштовний інструмент відстеження згадки - це Google alerts. Використовуйте його як для відстеження за своїм бренду, так і дивіться, що роблять конкуренти.

Упоминание бренда

ПІДСУМОК

  • Нарешті Ви розумієте, що роботу ранжирування Google непотрібно вивчати ваш контент повністю. У сигналах ранжирування Яндекс відбувається абсолютно теж саме. Слідкуйте за цими показниками. Нарощуйте їх, не копіюйте чужий контент, і робот ранжирування Вас підійме у видачі. Якщо ви зібралися зареєструвати домен, або Вам запропонували дуже красиве ім’я домен купити. Не звертайте увагу на його красиву назву, адже під нею може ховатися домен з низькими індексами. А ще гірше він під санкціями Гугл. Складіть таблицю Показники сигналів роботів ранжирування, та дайте собі відповідь який з доменів кращий.

ЯкийОБРАТИдомен

💝 Як працювати з аналітикою обрати домен. Зведіть всі показники у таблицю, відсортуйте по спадаючій індексу ранжирування. Промаркіруйте, залийте перші 3 кольором. Перейдіть до наступного сигналу ранжирування сайту і зробіть те ж саме. Переможцем виявиться Той сайт який пройшов найбільшу кількість тестів. Той у якого сигнали ранжирування, на ваш розсуд, пройдуть перевірку. Нічого особистого тільки цифри. Як видно з таблиці в нас є два фаворита. Тепер питання тільки в ціні домену.

Який домен обрати

Пиши нам ЯКЩО ХОЧЕШ сео
ЗРОБИМО SEO АНАЛІЗ БЕЗКОШТОВНО.
Cookie-файлы
Настройка cookie-файлов
Детальная информация о целях обработки данных и поставщиках, которые мы используем на наших сайтах
Аналитические Cookie-файлы Отключить все
Технические Cookie-файлы
Другие Cookie-файлы
Мы используем файлы Cookie для улучшения работы, персонализации и повышения удобства пользования нашим сайтом. Продолжая посещать сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов Cookie. Подробнее о нашей политике в отношении Cookie.
Подробнее Понятно
Cookies